Badanie gleby POZNAJ OFERTĘ NA BADANIE
GLEBY

Jesteśmy w stanie zbadać nawet 2000 ha dziennie. Każda decyzja dotycząca naszych upraw i plantacji uzależniona jest od wiedzy o kondycji i zasobności gleby. Od wielu lat dostarczamy naszym klientom informacje, które pomagają zwiększać efektywność nawożenia przy zachowaniu dbałości o środowisko naturalne.

NAPISZ DO NAS

Wieloletnie doświadczenie Wykwalifikowana kadra Profesjonalny sprzęt

ZAKRES USŁUG
Rejestracja przy użyciu odbiornika GPS obrysu granic działek rolnych wraz z wyłączeniami.
Precyzyjne pobranie gleby automatem hydraulicznym zamontowanym na quadzie lub lekkim samochodzie terenowym.
Wykonanie 5 map zmienności i zasobności glebowej w badane składniki pokarmowe (P, K, Mg), pH oraz mapa potrzeb wapnowania.
Wykonanie mapy powierzchni działek rolnych.
Min. 16 nakłuć niezależnie od powierzchni z jakiej pobierana jest gleba max 4ha.
Wszystkie mapy dostarczane są w postaci cyfrowej oraz drukowanej w dowolnym formacie max. A0 (80 cm x 110cm).
Dostarczenie plików SHP (pomiary i siatki próbobrania), w celu wykorzystania przy ponownym pobieraniu gleby oraz w oprogramowaniu rolniczym i urządzeniach rolnictwa precyzyjnego.
Analizę gleby w akredytowanym laboratorium. Analiza obejmuje badanie gleby na zawartość w glebie P, K, Mg pH oraz mikroelementy i próchnicę.
MAPY ZASOBNOŚCI

Mapy zasobności gleby w przyswajalny potas i fosfor wykonywane są w oparciu o 11 klas zasobności (standardowo jest podział 5 klasowy). Jest to szczególnie istotne przy stosowaniu systemów zmiennego dawkowania nawozów VRA. Taki podział pozwala na szybkie określenie stanu gleb i podjęcie bardziej trafnych decyzji dotyczących nawożenia i wapnowania.

POBIERZ MAPY

Zamów już dzisiaj SKONTAKTUJ SIĘ Z NASZYM KONSULTANTEM